rozšírené vyhľadávanie
SK | EN | CZ
NajpredávanejšieNovinky

Registrovanie

Na školenia sa môžete zaregistrovať

Potvrdenie registrácie
Po obdržaní záväznej prihlášky Vám zašleme potvrdenie o registrácii. Týmto ste na vybrané školenie záväzne prihlásený, iná objednávka už nie je potrebná. Na školenie budete zaradení v poradí, v ktorom bude doručená Vaša prihláška. V prípade prekročenia kapacity školenia alebo nedostatočného počtu prihlásených Vám ponúkneme náhradný termín.

Platba
Pred účasťou na akcii je potrebné uhradiť zálohovú faktúru (ak nebolo dohodnuté inak), ktorú Vám pošleme emailom. Platbu, prosím, realizujte na účet s príslušným variabilným symbolom uvedeným na zálohovej faktúre. Po uskutočnení akcie Vám vystavíme riadnu faktúru. V prípade registrácie pár dní pred akciou je možné sa dohodnúť na platbe v hotovosti počas školenia. Pri ročnom vzdelávaní platca štúdia uhradí polovicu účastníckeho poplatku zálohovo pred začiatkom každého polroka. 

Zrušenie registrácie
Zrušiť záväznú registráciu na školenie je možné výhradne písomnou formou (e-mailom alebo poštou).

Storno poplatky
V prípade zrušenia záväznej prihlášky sa výška storno poplatkov riadi našimi všeobecnými obchodnými podmienkami, ktoré ste akceptovali pri registrácii.

Zľavy
V prípade objednávky väčšieho množstva školení alebo pri prihlásení viacerých účastníkov na jedno školenie Vám radi pripravíme individuálne podmienky. Aktuálne akcie a informácie o zľavách nájdete pri konkrétnom školení.S registráciou Vám radi pomôžeme

Jana Dolníková
Koordinátorka vzdelávania

Mobil: +421 908 268 621
E-mail: dolnikova@ipaslovakia.skKlasická verzia webu
© 2012 IPA Slovakia, All rights reserved