rozšírené vyhľadávanie
SK | EN | CZ

Organizačné pokyny

Uvedené organizačné pokyny platia pre školenia realizované v školiacej miestnosti IPA Slovakia v Žiline. Použite, prosím, vchod do budovy zo Štefánikovej ulice v smere od hypermarketu TESCO. Pre školenia organizované na iných miestach nájdete organizačné pokyny priamo pri registrácii. Pred konaním akcie pošleme účastníkom e-mailom pripomienku s podrobnými informáciami a so žiadosťou o potvrdenie vašej účasti. Na tento e-mail, prosím, odpovedajte. Súčasne vám bude, pokiaľ nie je vopred dohodnuté inak, vystavená a e-mailom zaslaná zálohová faktúra na úhradu účastníckeho poplatku. Po skončení školenia od nás obdržíte daňový doklad poštou. V prípade, že ste nestihli uhradiť zálohovú faktúru do termínu školenia, je možné účastnícky poplatok uhradiť v hotovosti.


Prezenčná listina
Pri príchode do školiacej miestnosti vás prosíme o vyplnenie prezenčnej listiny.

Trvanie školenia
Školenie prebieha zvyčajne od 8:30h do 16:00h. Aktuálny čas je vždy uvedený na stránke akcie. Školiaca miestnosť je účastníkom k dispozícii 30 minút pred začiatkom školenia.

Prestávky
Počas školenia je jedna hodinová prestávka na obed. Ostatné prestávky určuje lektor po dohode s účastníkmi školenia, zvyčajne jedna prestávka doobeda a jedna poobede. 

Občerstvenie a obed  
Počas školenia je pre vás zabezpečené občerstvenie vo forme chlebíkov, pečiva, kávy, čaju, vody a obed vo forme denného menu v reštaurácii Martin's Irish Pub, ktorá je vzdialená cca 2 minúty peši.

Ubytovanie
Odporúčame vám ubytovanie v nasledovných hoteloch. Pri registrácii uveďte, že idete na školenie IPA Slovakia. 
Penzión Kamélia http://www.penzionkamelia.sk/  
Hotel Boss http://www.hotel-boss.eu/

Parkovanie
Odporúčame vám využiť parkovacie miesto pred hypermarketom TESCO, ktoré je vzdialené 4 minúty peši, príp. platené mestské parkovisko na Štefánikovej ulici (prvá hodina 0,50 Eur, každá ďalšia hodina 1 Euro).

Nákup v e-obchode
Produkty zakúpené v našom e-obchode si môžete osobne kúpiť a prevziať aj počas seminára. Ponuku publikácií a hier nájdete tu.

Nezmeškajte nové témy
Prihláste sa pre odber noviniek e-mailom na našej stránke a neunikne vám žiadny seminár. Aktuálne správy nájdete aj na Facebook a LinkedIn.

 

Klasická verzia webu
© 2012 IPA Slovakia, All rights reserved