rozšírené vyhľadávanie
SK | EN | CZ
NajpredávanejšieNovinky

Vzdelávanie

Poskytujeme kompletný program rozvoja pracovníkov od vrcholového manažmentu cez stredný manažment, priemyslových inžinierov a majstrov až po radových pracovníkov vo výrobe alebo v iných oddeleniach. Naše vzdelávanie je zamerané na praktické riešenie problémov v podniku, individuálny rozvoj človeka, objavovanie vlastného talentu a motiváciu zvnútra.

zobraziť viac

IPA Slovakia ŠKOLENIAKomplexné rozvojové programy (1 až 2 roky) >

Sprostredkujú všetky potrebné a ucelené poznatky pod vedením odborných garantov, vďaka ktorým sa účastníci stávajú skutoční a žiadaní profesionáli.

Expertné programy (6 až 13 dní) >

Akreditované programy priemyselného inžinierstva a HR, ktoré ponúkajú i prehlbujú znalosti a zručnosti s cieľom ich aktívne využívať a stať sa expertom.

Semináre (1 - 2 dni) >

Jedno a viacdňové odborné školenia spájajúce teóriu a prax zamerané na prehĺbenie vedomostí, ktoré výrazne napomáhajú odbornému i osobnému rastu.

Konferencie (1 - 2 dni) >

Spájajú úspešných ľudí, inovátorov a expertov z oblasti priemyslu i služieb, ktorí majú čo povedať, vedia inšpirovať a spoločne hľadajú cesty rozvoja.

Study Tours (3 - 9 dní) >

Unikátne intenzívne dni plné exkurzií, odborných diskusií, ale aj kultúrnych zážitkov a zaujímavých osobných stretnutí. Postaráme sa o Vás od okamihu, keď sa stanete súčasťou našej študijnej skupiny, zabezpečíme všetky presuny, prvotriedne ubytovanie a stravovanie. POZRITE SI PONUKU NAŠICH ŠKOLENÍ V PDF

 


Klasická verzia webu
© 2012 IPA Slovakia, All rights reserved