rozšírené vyhľadávanie
SK | EN | CZ
SúvisiaceNovinky

Ukončenie Master štúdia 2006/2007

Dňa 3.7.2007 prebehli v penzióne Montana v Terchovej záverečné skúšky ďalšieho ročníka Master štúdia, Priemyselné inžinierstvo a logistika.
Dňa 3.7.2007 sa v penzióne Montana v Terchovej stretli poslucháči poslednýkrát. Záverečnou skúškou a obhajobou Master práce sa skončilo ich takmer dvojročné Master štúdium, pri ktorom sa raz do mesiaca stretávali na trojdňových pracovno-študijných sústredeniach v priestoroch IPA Slovakia v Žiline.Vyučovanie prebiehalo nielen formou prednášok, ale aj formou tréningov, diskusií a praktických cvičení v prírode. Jeden z účastníkov to komentoval slovami: „Niekedy som mal pocit, že čas beží až príliš rýchlo." Počas štúdia účastníci v rámci exkurzií navštívili aj Hochschule Ulm, ktorá Master štúdium zastrešuje, BMW v Mníchove, vývojové centrum DaimlerChrysler a viaceré slovenské firmy.Stretnutia prebiehali vždy koncom týždňa a zahŕňali aj sobotu, čo niektorí z účastníkov využívali na večerné prechádzky Malou Fatrou alebo v zime na nočnú lyžovačku. Dva roky je dlhá doba, mnohé sa naučili, nadviazali nové pracovné kontakty i osobné priateľstvá. Jeden z účastníkov, pán Bruno Zagorski, cestoval každý mesiac až z Nemecka, aby strávil víkend na strednom Slovensku. Absentoval iba raz a neľutuje čas, ani peniaze, ktoré do štúdia investoval.


Fraunhofer IPA Slovakia otvára od septembra 2007 ďalší ročník Master štúdia. Informácie o štúdiu a jeho novú upravenú podobu nájdete tu

Chcete odoberať newsletter IPA Slovakia?

Zostaňte s nami v spojení s newslettrom IPA a vyberte si, o ktoré informácie máte záujem.

Komentáre

Tento článok ešte nemá žiadne komentáre. Buďte prvý!

TOP články

Sme Generácia Ypsilon!„Jsem Generace Ypsilon, nemusím nic, a můžu všechno, a ...

Údržba v období krízyPrinášame vám rozhovor s odbornými garantmi konferencie ...

Jesenný Deň majstrov doplnený o ...Prijmite naše pozvanie na 8. Deň majstrov, ktorý sa ...

Najnovšie články

R2-D2, C-3POPoznáte robotov R2-D2 a C-3PO z kultového filmu ...

Umelá inteligencia, pomocník náš ...Vedeli ste, že švédska pálenica chce využiť ...

Využitie digitálneho dvojčaťa v oblasti ...V dnešnej dobe, kedy sa každý podnik snaží byť čo najviac ...
Klasická verzia webu
© 2012 IPA Slovakia, All rights reserved