rozšírené vyhľadávanie
SK | EN | CZ

Toyota Kata pre koučov

Myšlienky Toyota Kata nie sú v našich zemepisných šírkach dostatočne rozšírené a pretože vidíme význam v tomto prístupe, chceme si navzájom zdieľať skúsenosti medzi Kata koučami. Začali sme kontaktom na Mike Rothera, ktorý knihou Toyota Kata priniesol úplne niečo nové do existujúceho sveta literatúry na tému Lean. V tomto roku sme sa stali partnermi konferencie Katacon v Amsterdame. Minulý rok sme pozvali na Slovensko Brandona Browna, kouča z USA a hlavne už od začiatku našej iniciatívy spolupracujeme s Tilom Schwarzom, nemeckým koučom Kata, ktorý vedie aj slovenských a českých manažérov pri riadení zmien a zavádzaní kultúry neustáleho zlepšovania.

S Tilom Schwarzom sme organizovali niekoľko prednášok, workshopov a celých koučovacích cyklov. Od júna pokračuje pod jeho vedením nová skupina manažérov, ktorí denne trénujú Kata koučing so zlepšovateľmi. Počas päťmesačného tréningu prejdú kouči a zlepšovatelia veľkou zmenu myslenia. Dôležité je venovať sa koučingu pravidelne a absolvovať 100 koučovacích cyklov, aby sa pre účastníkov stala metóda rutinou. Slovo Kata symbolizuje návyk potrebný pre zlepšovanie, ktorý sa musí rozvíjať podobne ako pri bojových umeniach (karate) neustálym tréningom a praxou.

 

toyota kata coaching koučing

Účastníci Toyota Kata 20181. Ako rozvíjať vlastné koučovacie schopnosti a myšlienky Kata?

Príďte si vymeniť skúsenosti s Tilom Schwarzom a ďalšími Kata koučami medzi ktorými je aj Miloš Olejár, riaditeľ spoločnosti Švec a spol. a nadšenec pre KATA. Workshop pre pokročilých Kata koučov sa bude konať 21. 9. 2018 v spoločnosti Švec a spol. vo Vrábloch, kde používajú Kata od minulého roka. Prihláste sa na Toyota Kata pre koučov.

 


 

2. Chcete vedieť viac o Kata alebo s koučingom začínate?

Pozrite si dvojdňové workshopy, kde zistíte či je Kata vhodná metóda pre vás a zažijete prvú skúsenosť s experimentálnym spôsobom myslenia. Najbližší termín je v septembri: Toyota Kata - Dosahovanie strategických cieľov a každodenné zlepšovanie.

 

 

3. Hľadáte rýchle informácie o Toyota Kata?

Prečítajte si teraz knihu Toyota Kata v českom preklade, na ktorej vydaní sme sa minulý rok podieľali. Dozviete sa ako neustále zlepšuje spoločnosť Toyota, ako môžete využiť schopnosti ľudí a ako môže Kata zlepšovanie pomôcť dosahovať výnimočné výsledky vašej spoločnosti.

 

 toyota kata coaching koučing

Zamerajte sa na ľudí a čísla prídu.
Zamerajte sa na čísla a ľudia odídu.


Chcete odoberať newsletter IPA Slovakia?

Zostaňte s nami v spojení s newslettrom IPA a vyberte si, o ktoré informácie máte záujem.

Komentáre

Tento článok ešte nemá žiadne komentáre. Buďte prvý!

TOP články

Sme Generácia Ypsilon!„Jsem Generace Ypsilon, nemusím nic, a můžu všechno, a ...

Údržba v období krízyPrinášame vám rozhovor s odbornými garantmi konferencie ...

Jesenný Deň majstrov doplnený o ...Prijmite naše pozvanie na 8. Deň majstrov, ktorý sa ...

Najnovšie články

R2-D2, C-3POPoznáte robotov R2-D2 a C-3PO z kultového filmu ...

Umelá inteligencia, pomocník náš ...Vedeli ste, že švédska pálenica chce využiť ...

Využitie digitálneho dvojčaťa v oblasti ...V dnešnej dobe, kedy sa každý podnik snaží byť čo najviac ...
Klasická verzia webu
© 2012 IPA Slovakia, All rights reserved