rozšírené vyhľadávanie
SK | EN | CZ
SúvisiaceNovinky

Otvorenie Podnikateľskej akadémie v Žiline

Vo februári sme otvorili ročné vzdelávanie pre podnikateľov a živnostníkov, ktorí chcú zaradiť vyššiu rýchlosť vo svojom podnikaní.

Účastníci tohto programu dostanú extrakt toho najlepšieho a najdôležitejšieho, čo je pre podnikanie dôležité. Po ukončení získajú certifikát, ktorý ich oprávňuje pokračovať neskôr v štúdiu na Podnikateľskej univerzite so zľavou 20 %.

Prvý ročník začal témou Princípy podnikania a podnikateľské modely. Úvodné stretnutie, ktoré viedol Ján Košturiak, kauč a poradca podnikateľov, sa nieslo v duchu princípov podnikania, správneho budovania vlastnej sústavy riadenia, predpokladov pre úspech v podnikaní, definovaní podnikateľských plánov a ich realizácii.

Podnikateľskú akadémiu navštevujú majitelia a manažéri z rôznych oblastí podnikania, napr. výroba plastových okien a dverí, výroba tieniacej techniky, stavebníctvo, gastronómia i cestovný ruch. Očakávania účastníkov sú najmä v týchto oblastiach: ako zabezpečiť rast firmy, ako sa odlíšiť od konkurencie, ako si vybrať dobrého zamestnanca a ako mať zároveň spokojného zamestnanca, ako si organizovať čas, ako získavať zákazníkov a ako zlepšiť komunikáciu vo firme.

Ako hodnotia prvé stretnutie účastníci?

„Hodnotím to ako vstup do problematiky s trefnými ukážkami ako to robili a robia úspešní. Nové pohľady na podnikanie zamerané na hodnoty a „cnosti", ktoré by mal mať každý podnikateľ a svet by bol lepší."
Tomáš Lehota, Profirol s.r.o.

„Zatiaľ hodnotím priebeh vzdelávania veľmi pozitívne. Už po prvom dni som odchádzala s množstvom nápadov, namotivovaná do ďalšej práce a s pocitom, že problémy, ktoré som vo svojej firme potrebovala riešiť, za pomoci znalostí získaných v akadémii vyriešim."
Ivona Barnošáková, T-Fornax

„1 lekciu hodnotím veľmi kladne a pozitívne. Prof. Košturiak pôsobí dojmom že z praxe vie o čom rozpráva a jeho názory a vedomosti nie sú len teoretické, ale hlavne praktické. Zároveň je priateľský a otvorený. Jeho názory a riešenia sú často inšpiratívne a menia, niekedy od základu, uhol pohľadu na problematiky, o ktorých sa debatuje."
Radoslav Baláž, PUURA, s.r.o.

Chcete tiež zvýšiť rýchlosť vo Vašom podnikaní?

Pozrite si, aký je program štúdia.
Opýtajte sa, čo Vás zaujíma Mileny Košturiakovej, 0903 777 850, kosturiakova@ipaslovakia.sk

 

Chcete odoberať newsletter IPA Slovakia?

Zostaňte s nami v spojení s newslettrom IPA a vyberte si, o ktoré informácie máte záujem.

Komentáre

Tento článok ešte nemá žiadne komentáre. Buďte prvý!

TOP články

5 dôvodov, prečo sa zúčastniť na ...Konferenciu Výrobný manažment organizujeme s cieľom ...

KTO STOJÍ ZA Očakávajme neočakávané a ...Každý z nás chce porozumieť budúcnosti, ktorá ho čaká ...

Umelá inteligencia, pomocník náš ...Vedeli ste, že švédska pálenica chce využiť ...

Najnovšie články

R2-D2, C-3POPoznáte robotov R2-D2 a C-3PO z kultového filmu ...

Využitie digitálneho dvojčaťa v oblasti ...V dnešnej dobe, kedy sa každý podnik snaží byť čo najviac ...

Život bez cieľa predsa dáva zmyselO ľuďoch bez cieľa sa hovorí ako o tých, ktorí nevedia ...
Klasická verzia webu
© 2012 IPA Slovakia, All rights reserved