rozšírené vyhľadávanie
SK | EN | CZ

Obhajoby záverečných prác Master štúdia priemyselného inžinierstva

IPA Slovakia srdečne gratuluje všetkým študentom Master štúdia priemyselného inžinierstva, ktorí 7.12.2018 úspešne obhájili svoju záverečnú prácu a získali tak certifikát o absolvovaní Master štúdia. Naším absolventom prajeme, aby znalosti a zručnosti, ktoré získali v priebehu Master štúdia využili v maximálnej miere pre potreby rastu ich spoločností a zároveň tiež dokázali získané vedomosti úspešne použiť aj na zvýšenie kvalifikácie svojich spolupracovníkov.


Zástupcovia IPA Slovakia pri príležitosti odovzdávania certifikátov poďakovali všetkým 9 absolventom za vysoký záujem o štúdium a ich flexibilnú komunikáciu. Zároveň vyzdvihli fakt, že študenti riešili v rámci Master práce konkrétne problémy z vlastnej praxe, ktoré aj úspešne realizovali. 
Na základe realizácie týchto projektov už počas štúdia tak vznikali vo firmách ďalšie nové projekty, z ktorých vznikajú ďalšie a ďalšie úspory. Vďaka Master štúdiu priemyselného inžinierstva sa začali teda realizovať projekty, ktoré by sa bez novonadobudnutých znalostí a inšpirácie z iných firiem, ktoré študenti navštevovali, nerealizovali.

Celkové prínosy pre firmy z projektov,
ktoré ich zamestnanci realizovali už počas
Master štúdia priemyselného inžinierstva
boli vyčíslené na sumu
377 150 €


V tomto roku účastníci riešili vo svojich prácach mnoho zaujímavých tém ako napríklad: Vytvorenie procesu evidencie a spracovania drtí, Štíhla logistika, Automatizované nakladanie dielov,  Zvýšenie kapacity formovania na rotačných tuneloch,  Optimalizácia využitia pracovného času, či výrobného procesu na vybranej skupine zákaziek.

Master štúdium

Spoločným menovateľom všetkých prác bola optimalizácia výrobných a podporných procesov orientovaných na zvyšovanie výkonov s optimalizáciou nákladov. 

12.09.2019 otvárame nový cyklus Master štúdia priemyselného inžinierstva, kde Vás čaká veľa praktických poznatkov od našich odborníkov a tiež zaujímavé návštevy vo výrobných podnikoch s praktickou aplikáciou nadobudnutých znalostí. Neučíme teóriu, učíme reálnu aplikáciu priamo v praxi.

A čo hovoria o štúdiu tohtoroční absolventi?

„Master štúdium ma naučilo využívať rôzne nástroje na optimalizáciu a zefektívnenie akékoľvek druhu činnosti. Naučilo ma identifikovať rôzne druhy plytvania a hľadať možnosti zlepšenia aj tam, kde sa už zdanlivo nenachádzajú. Celé štúdium hodnotím ako výborné pre začínajúceho priemyselného inžiniera ako aj pre už skúseného človeka s praxou."
Ondrejmiška Josef, ZF Slovakia, a.s., Levice


„Master štúdium mi poskytlo získanie nových vedomostí a zároveň upevnenie skúseností z praxe. Veľkým benefitom bola možnosť spoznať procesy v iných výrobných závodoch a načerpať tak množstvo inšpirácie pre možnú aplikáciu u nás. Tiež ďakujem za možnosť spoznať množstvo nových ľudí s veľkými skúsenosťami a môcť si navzájom poskytnúť cenné rady."
Vierik Roman, Ing., Nobel Automotive Slovakia, s.r.o.


„Štúdium PI sa mi veľmi páčilo. Prinieslo mi to nové obzory v mojom obore a nie v poslednom mieste aj spoločnosti, pre ktorú som ho absolvoval. Do budúcnosti by som ešte chcel absolvovať ďalšie vzdelávanie. Odborný, slušný a ústretový prístup zo spoločnosti IPA Slovakia, .s.r.o. bol na vysokej úrovni. Vrelo odporúčam."
Solčianský Marek, ŠVEC a SPOL, s.r.o.


„Hodnotenie je pozitívne z dôvodu nových znalostí v oblastiach, ktorým som doteraz nevenoval dostatočnú pozornosť. Získané vedomosti a skúsenosti môžem aplikovať v každodennom pracovnom, ale aj súkromnom živote."
Schramko Lukáš, Dipl.-Ing., Kuenz-SK, s.r.o.

Chcete odoberať newsletter IPA Slovakia?

Zostaňte s nami v spojení s newslettrom IPA a vyberte si, o ktoré informácie máte záujem.

Komentáre

Tento článok ešte nemá žiadne komentáre. Buďte prvý!

TOP články

5 dôvodov, prečo sa zúčastniť na ...Konferenciu Výrobný manažment organizujeme s cieľom ...

KTO STOJÍ ZA Očakávajme neočakávané a ...Každý z nás chce porozumieť budúcnosti, ktorá ho čaká ...

Umelá inteligencia, pomocník náš ...Vedeli ste, že švédska pálenica chce využiť ...

Najnovšie články

R2-D2, C-3POPoznáte robotov R2-D2 a C-3PO z kultového filmu ...

Využitie digitálneho dvojčaťa v oblasti ...V dnešnej dobe, kedy sa každý podnik snaží byť čo najviac ...

Život bez cieľa predsa dáva zmyselO ľuďoch bez cieľa sa hovorí ako o tých, ktorí nevedia ...
Klasická verzia webu
© 2012 IPA Slovakia, All rights reserved