rozšírené vyhľadávanie
SK | EN | CZ
SúvisiaceNovinky

Nezmeškajte dôležité termíny

Pripravili sme pre vás prehľad najdôležitejších školení, aby vám neunikli žiadne termíny a vy ste nezmeškali registráciu. Letné týždne pre nás znamenajú detailnú prácu na príprave konferencií a odborných programov, ktoré organizujeme v 2. polroku 2017. Celú našu ponuku rozvoja nájdete medzi Aktuálnymi termínmi.


Toyota Kata - aktivizujte svoj tím

22. - 23.  8. 2017
24. - 25.  8. 2017

Registrácia s výhodnejšou cenou do 20. 7. 2017

 

Ste spokojní s výsledkami zlepšovateľských aktivít v podniku? Aktivizujte svoj tím so systémom Kata, ktorý sa koncentruje na maximalizáciu využitia potenciálu ľudí. Vychádza zo zmeny postoja manažmentu smerom ku koučingu a rozvoju ľudí, aby podporili vznik denných návykov pre riešenie problémov, brániacich dosahovať skvelé výsledky. Na dvojdňových workshopoch v Bratislave a v Zlíne získate prvú skúsenosť praktickou aplikáciou na tréningovej hre a koučingom zlepšovania.

 

Máte už prvé skúsenosti za sebou a chcete vedieť ešte viac?
V tom pr
ípade vás potešíme celodenným workshopom s Brandonom Brownom, ktorý má 20 rokov praktických skúseností v neustálom zlepšovaní v rôznych oboroch vrátane automotive. Tento workshop pripravujeme 23. 11. 2017 v Žiline. Informácie už čoskoro doplníme na tejto stránke.

 

 toyota kata


 

Master štúdium priemyselného inžinierstva

od 7. 9. 2017

Registrácia do 31. 7. 2017

 

Nedarí sa vám násjť vhodných kandidátov na pozície vo výrobnom manažmente? Vychovajte si svojich vlastných špecialistov. Ročný program zameraný na systematické riešenie výrobných a logistických procesov je možnosťou ako spojiť odborný rozvoj s riešením projektu vo vašej spoločnosti. V podstate to, čo investuje do štúdia, sa vám vráti už v jeho priebehu. Pozrite si malú ukážku Master projektov.

 

Informácie o štúdiu vám radi predstavíme osobne.
Vyberte si niektor
ý z termínov prezentačných dní.
Ak m
áte záujem o individuálne stretnutie, napíšte nám na musilova@ipaslovakia.sk.

 

 

master studiumEuropean Study Tour

25. - 29. 9. 2017 

Registrácia do 31. 8. 2017

 

Prežite týždeň plný inšpirácií v najúspešnejších európskych výrobných podnikoch. Odborní sprievodcovia a projektoví manažéri Matúš Višňanský a Peter Kormanec sa o vás postarajú akoby ste boli na all inclusive dovolenke. Ak využijete takéto príjemné prepojenie leta a jesene, navštívite niekoľko špičkových spoločností v Českej republike, Nemecku a Rakúsku. Medzi inými lídra vo výrobe ložísk Koyo Bearings, kde nás zvykne sprevádzať sám riaditeľ. V Brne sa zastavíme u výrobcu traktorov so zázemím vlastného vývojového a výrobného centra v spoločnosti Zetor Tractors. V Mníchove spoznáme MAN Truck & Bus, najväčšiu spoločnosť v rámci MAN Group a popredného svetového výrobcu úžitkových vozidiel a dodávateľa dopravných riešení. Navštívime aj pivovar Erdinger Weissbier, producenta svetovo najobľúbenejšieho pšeničného piva. Tu nechodíme len kvôli výbornej chuti piva a tradičným bavorským snackom, zoberieme vás tu najmä kvôli komplexnému pohľadu na pivovarnícky proces, vrátane fľaškovania.

Cel
ý program si pozrite na European Study Tour.

 

 

study tour


Výrobný manažment

25. - 26. 10. 2017

Výhodnejšia registrácia do 31. 7. 2017

 

Siedmy ročník konferencie sa už tradične bude konať v žilinskom hoteli Holiday Inn. Sme radi, že medzi prvými rečníkmi vám môžeme predstaviť Mariána Lipovského, riaditeľa operatívnej divízie Zetor Tractors, sa vo svojej prednáške bude venovať materiálovým tokom logistiky a výroby. Kata prístup k neustálemu zlepšovaniu predstaví Tilo Schwarz, ktorý so svojím manažmentom v závode Festool zaviedol neustále zlepšovanie ako každodennú rutinu naprieč všetkými procesmi a oblasťami závodu. O úskaliach a úspechoch pri zavádzaní Kata v spoločnosti LEONI Slovakia sa s účastníkmi podelí Pavel Záchenský.

Noví rečníci a informácie pribúdajú priebežne na
 vyrobnymanazment.sk.

 

 

vyrobny manazment


Podnikateľská univerzita

od 23. 10. 2017

Registrácia do 31. 8. 2017

 

Ide o unikátny vzdelávací projekt navrhnutý podnikateľmi pre podnikateľov, lídrov a top manažérov. Keďže aj výrobca kompresorov môže inšpirovať predajcu kníh, nie je podstatné v akej oblasti podnikáte. Dôležitá je vaša chuť aktívne využiť nové poznatky v praxi, spoznať prekážky a systematicky ich riešiť. V rámci praktického štúdia budete svoje nápady konzultovať s úspešnými podnikateľmi a špičkovými manažérmi, s ktorými sa stretnete napríklad aj počas programu Akadémia inovácií.

 

podnikatelska univerzita

 

Poznačte si pred dovolenkou dôležité termíny.

Alebo sa hneď zaregistrujte a oddychujte bez výčitiek, že niečo zmeškáte.

Chcete odoberať newsletter IPA Slovakia?

Zostaňte s nami v spojení s newslettrom IPA a vyberte si, o ktoré informácie máte záujem.

Komentáre

Tento článok ešte nemá žiadne komentáre. Buďte prvý!

TOP články

5 dôvodov, prečo sa zúčastniť na ...Konferenciu Výrobný manažment organizujeme s cieľom ...

KTO STOJÍ ZA Očakávajme neočakávané a ...Každý z nás chce porozumieť budúcnosti, ktorá ho čaká ...

Umelá inteligencia, pomocník náš ...Vedeli ste, že švédska pálenica chce využiť ...

Najnovšie články

R2-D2, C-3POPoznáte robotov R2-D2 a C-3PO z kultového filmu ...

Využitie digitálneho dvojčaťa v oblasti ...V dnešnej dobe, kedy sa každý podnik snaží byť čo najviac ...

Život bez cieľa predsa dáva zmyselO ľuďoch bez cieľa sa hovorí ako o tých, ktorí nevedia ...
Klasická verzia webu
© 2012 IPA Slovakia, All rights reserved