rozšírené vyhľadávanie
SK | EN | CZ

Ďalší absolventi Master štúdia priemyselného inžinierstva

Dňa 4. 9. 2015 obhajovali a prezentovali výsledky, ktoré dosiahli riešením svojej práce na vopred definovanú tému v podniku naši „Mastráci". 
Tento rok úspešne ukončilo štúdium 17 účastníkov. Z rúk Róberta Debnára, Ľudovíta Boledoviča a Jozefa Krišťaka si prevzali certifikát o ukončení ročného štúdia. Srdečne blahoželáme a pevne veríme, že nadobudnuté vedomosti a získané skúsenosti budete úspešne rozvíjať vo svojom pracovnom živote.


Ako boli „Mastráci" spokojní s našou prácou?

Školenie z pohľadu organizačného bolo prevedené na vysokej úrovni. Prednášajúci a ich prednášky boli taktiež na vysokej úrovni. Flexibilne sa menili zamerania jednotlivých tém podľa požiadaviek účastníkov. Mne osobne Master štúdium prinieslo väčší rozhľad pri riešení úloh, problémov a krízových situácií, poprípade viem, na koho sa obrátiť o radu. Ďakujem za príjemne strávené chvíle.
Martin Trošan, Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.

Organizácia štúdia bola na vysokej úrovni. Osobne pre mňa veľká skúsenosť, získal som veľa nových poznatkov. Niektoré z nich budem vedieť použiť ďalej v praxi. O tomto štúdiu som napísal článok v našich „Boge novinkách". Toto Master štúdium som odporučil aj mojím ďalším kolegom. Veľkou výhodou tohto štúdia je, že prebieha v rôznych firmách. 
Radovan Mihálik, Boge Elastmetall Slovakia, a.s.

Štúdium ako celok hodnotím veľmi pozitívne. Výber jednotlivých tém a okruhov mi plne vyhovoval. Hoci som už o viacerých metódach počul, dokonca ich aj v praxi využívame, vždy je dobré si niečo zopakovať alebo vidieť trochu z iného pohľadu. Veľmi dobré bolo to, že väčšina stretnutí bola organizovaná priamo vo firmách, a mali sme možnosť vidieť, ako to vyzerá u susedov, príp. sa nechať inšpirovať. Úroveň lektorov veľmi dobrá. Ďakujem. 
Martin Gába, ZF Slovakia, a.s.

 Absolventi Master štúdia priemyselného inžinierstva 2014 - 2015 


Tento rok sme pre veľký záujem o štúdium otvorili dve skupinky. Slovenská skupinka má za sebou úvodné stretnutie v dňoch 10. – 12. 9. 2015 na tému Úvod do priemyselného inžinierstva s Jánom Košturiakom a na tému Manažment zmeny a projektové tímy s Róbertom Debnárom, Jankou Musilovou. Na českú skupinku sa tešíme už 24. 9. 2015.
Študenti Master štúdia priemyselného inžinierstva 2015 - 2016

 

Na základe opakovaných požiadaviek od našich zákazníkov, sme pripravili novinku Master štúdium zamerané priamo na štíhlu administratívu (ročný program, spustenie 5. 11. 2015 v Žiline).

Možno ste si teraz hneď spomenuli na konkrétneho kolegu, resp. oddelenie, komu by práve toto štúdium mohlo pomôcť v snahe o systematické zlepšovanie administratívnych procesov. Štúdium je vhodné pre kolegov z personálneho, nákupu, obchodu, marketingu, IT a controllingu. Viac informácií nájdete tu.


Chcete odoberať newsletter IPA Slovakia?

Zostaňte s nami v spojení s newslettrom IPA a vyberte si, o ktoré informácie máte záujem.

Komentáre

Tento článok ešte nemá žiadne komentáre. Buďte prvý!

TOP články

Sme Generácia Ypsilon!„Jsem Generace Ypsilon, nemusím nic, a můžu všechno, a ...

Údržba v období krízyPrinášame vám rozhovor s odbornými garantmi konferencie ...

Jesenný Deň majstrov doplnený o ...Prijmite naše pozvanie na 8. Deň majstrov, ktorý sa ...

Najnovšie články

R2-D2, C-3POPoznáte robotov R2-D2 a C-3PO z kultového filmu ...

Umelá inteligencia, pomocník náš ...Vedeli ste, že švédska pálenica chce využiť ...

Využitie digitálneho dvojčaťa v oblasti ...V dnešnej dobe, kedy sa každý podnik snaží byť čo najviac ...
Klasická verzia webu
© 2012 IPA Slovakia, All rights reserved