rozšírené vyhľadávanie
SK | EN | CZ
SúvisiaceNovinky

5 dôvodov, prečo sa zúčastniť na konferencii Výrobný manažment

Konferenciu Výrobný manažment organizujeme s cieľom prepojiť odborníkov a navzájom sa inšpirovať novými trendmi v priateľskej atmosfére. V poradí už 9. ročník prináša skúsenosti manažérov z riadenia popredných výrobných spoločností zo Slovenska, z Čiech i z Európy na dva dni do Žiliny. Tento rok budú na konferencii dominovať témy spolupráce ľudí a nových technológií.  

Čo má spoločné psychiatria a Industry 4.0?
Myslíme si, že našou úlohou nie je súťažiť s robotmi, ale využívať ich pre lepší život. Ak budeme bez zdravého rozumu nasadzovať technológie 4.0, tak sa správame ako blázni bez cieľa. Pre to, aby sme zvládli nástup nových technológií sa väčšina ľudí nemusí naučiť lepšie programovať, alebo rozumieť robotom a umelej inteligencii. Stroje preberú prácu ľudských zdrojov a ľudské bytosti sa budú môcť rozvíjať predovšetkým v empatii, kreativite, ľudskosti, spolupráci a vzájomnej pomoci. 

Príďte si vypočuť skúsenosti rečníkov, účastníkov a zároveň sa zapojiť do diskusii na témy:

  • Ako rozvíjať úroveň excelencie vlastnej spoločnosti?
  • Ako si získať srdcia ľudí? Ako zapáliť ľudí?
  • Čo má spoločné psychiatria a Industry 4.0?
  • Ako prestať súťažiť s robotmi a využívať ich pre lepší život?
  • Ako získať až 500 hodín ročne lepším využitím moderných technológií?

 Vymeňte dennodennú operatívu a príďte sa spolu s kolegami inšpirovať na Výrobný manažment 2019. Tu je 5 dôvodov, prečo by ste konferenciu nemali vynechať.

 

1. Inšpirácie od riaditeľov popredných výrobných spoločností

Vďaka neustálemu vývoju nových technológií je nevyhnutné, aby ste vedeli čo sa deje doma aj vo svete a zostali v obraze. Jedným z najdôležitejších výhod spojených s účasťou na tejto konferencii je príležitosť dozvedieť sa o najnovšom vývoji v priemysle priamo od rečníkov zo špičkových spoločností: Fraunhofer Austria Research, Lear, Corporation Seating, Nemak Slovakia, Whirlpool Slovakia, MTS, B2A Software Development, ICE Industrial Services, Anasoft APR, Dormer Pramet, Robe lighting, Česká zbrojovka a KraussMaffei Technologies.

výrobný manažment konferencia


2. Vzácne kontakty

Stretnutia s účastníkmi nie sú len o výmene informácií, ale aj o budovaní profesionálnej siete kontaktov. Konferencia je skvelou príležitosťou na stretnutie s generálnymi a výrobnými riaditeľmi, ktorých by ste inde tak ľahko nestretli. Na konferenciu sú prihlásení riaditelia a manažéri z týchto spoločností: Askoll Slovakia, Bonatrans Group, ELBA, Falke Slovakia, Greiner Assistec, Hyundai Dymos Slovakia, IBM, Ikea Components, Kabelschlepp Systemtechnik, Kovárna Viva, Koyo Bearings Česká republika, Meopta – optika, Meroco, ROBE lighting, Siemens Electric Machines, ŠVEC a SPOL, TIMM SLOVAKIA, TON, Weppler Czech a mnohí ďalší.

výrobný manažment konferencia

 

3. Aktuálne trendy na vlastné oči

Príbehy rečníkov vás môžu vystaviť novým pohľadom a spochybniť existujúce spôsoby vášho myslenia. Ukážky produktov partnerov vám poskytnú možnosť osobne si vyskúšať najnovšie technologické novinky. Môžete napríklad zistiť, že niektoré z vašich najlepších postupov sa dajú zlepšiť. Spoznáte, ako odborní partneri riešili podobné výzvy, ktorým čelíte teraz aj vy.

výrobný manažment konferencia

 

4. Večerný program a profesné oddýchnutie si

Dobré jedlo a káva tvoria neoddeliteľnú súčasť konferencie. Tento rok prinášame na podujatie čerstvo pomletú kávu. Chceme vám dopriať ten krásny pocit, keď si vychutnáte obidva dni plným dúškom. Večerný program ostáva opäť prekvapením. V minulých rokoch sme na konferenciu priniesli stredovekú dobovú hostinu, netradičné divadelné predstavenie, korporátne bubnovanie, jazz či ukážku výroby zázrivských korbáčikov.

výrobný manažment konferencia

 

5. Širšie povedomie o vašej značke

Popri tomto všetkom dvojdňové stretnutie poskytuje priestor aj na propagáciu vašej spoločnosti. Strávite čas s 200 účastníkmi, ktorí sa o vás môžu dozvedieť viac. To vám pomôže zlepšiť obraz o vašej spoločnosti a zvýšiť šancu získať nových obchodných partnerov. 

výrobný manažment konferenciaCenné informácie, ktoré nadobudnete, vám pomôžu optimalizovať výrobnú stratégiu a v konečnom dôsledku zlepšiť výsledky celej spoločnosti. Ak vás tieto dôvody, program a účastníci zaujali, nezmeškajte registráciu na konferenciu Výrobný manažment: www.vyrobnymanazment.skChcete odoberať newsletter IPA Slovakia?

Zostaňte s nami v spojení s newslettrom IPA a vyberte si, o ktoré informácie máte záujem.

Komentáre

Tento článok ešte nemá žiadne komentáre. Buďte prvý!

TOP články

Sme Generácia Ypsilon!„Jsem Generace Ypsilon, nemusím nic, a můžu všechno, a ...

Údržba v období krízyPrinášame vám rozhovor s odbornými garantmi konferencie ...

Jesenný Deň majstrov doplnený o ...Prijmite naše pozvanie na 8. Deň majstrov, ktorý sa ...

Najnovšie články

R2-D2, C-3POPoznáte robotov R2-D2 a C-3PO z kultového filmu ...

Umelá inteligencia, pomocník náš ...Vedeli ste, že švédska pálenica chce využiť ...

Využitie digitálneho dvojčaťa v oblasti ...V dnešnej dobe, kedy sa každý podnik snaží byť čo najviac ...
Klasická verzia webu
© 2012 IPA Slovakia, All rights reserved