rozšírené vyhľadávanie
SK | EN | CZ

Staňte sa želanou organizáciou u svojich zákazníkov. Spájame jazyk s firemnou praxou.

Hľadáte spôsob ako pracovať s ľuďmi  a neustále zlepšovať výstupy svojej organizácie alebo školy? Máte nápad alebo vidíte príležitosť na predstavenie problému?
Existuje mnoho tímov, ktoré nedokážu prinášať želané výsledky a včas. Stretnutia sú často plytvaním času, bez štruktúry a jasného obsahu. Takto vedené stretnutia nemajú z dlhodobého hľadiska budúcnosť. Aby sme dokázali nájsť dobré a chcené riešenie problémov, potrebujem vybudovať dobrý tím.

V spolupráci s národným projektom HAPPY SCHOOL 2020 sme pre vás pripravili 1-dňový workshop, ktorý spája jazykovú a firemnú prax za účelom rozvoja kompetencií lektorov a trénerov. 
Prijmite pozvanie zúčastniť sa interaktívneho workshopu, kde robíme veci inak. Počas jedného dňa zažijete praktickú ukážku overeného a štruktúrovaného rámca Design Sprint a metodiky Learn&Lead.

ČO JE LEARN&LEAD?

Learn&Lead je synergická cesta rozvoja jednotlivca v napojení na rast a rozvoj svojej organizácie. Vychádza z filozofie manažérskeho prístupu zameraného na potreby jednotlivca a prepája kariérne možnosti lektorov v oblasti ich ďalšieho odborného a manažérskeho rastu. Prináša jasne merateľné postupy pri monitorovaní kvality vzdelávacích výstupov v ich priamom napojení na ekonomické ukazovatele organizácie.

Cieľom systému riadenia a vzdelávania Learn&Lead je sfunkčnenie celoživotného vzdelávania v organizácii, ktorá prináša úžitok tak klientom/študentom, lektorom/učiteľom, manažérom ako i akcionárom/ zriaďovateľom.


ČO JE DESIGN SPRINT?

Tímový nástroj, ktorý ponúka inovačné a tvorivé riešenia problémov. Pôvodne vytvorený v Google Ventures, aby pomohol novým firmám vytvárať produkty na mieru, tak ako ich zákazník potrebuje a chce. Zameriava sa zväčša na vytváranie nových produktov, služieb, procesov, ktoré musí organizácia, firma či jednotlivec zvládnuť, aby si udržal svojho zákazníka (v školskom prostredí ide o udržanie si pozornosti študenta). Prostredníctvom  „learning by doing" sa naučíte ako navrhovať, prototypovať a overovať nápady priamo v praxi.

ČO JE CIEĽOM WORKSHOPU?

Workshop vás prevedie od myšlienky reálneho zadania k zákazníkom (študentom) overený prototyp produktu. Počas tohto 1-dňového workshopu identifikujeme problém, ktorý stojí za pozornosť, navrhneme riešenie, ktoré overíme, aby ho ľudia chceli používať a boli ochotní zaplatiť (alebo venovať mu pozornosť). Počas dňa získate vzácne informácie o aplikácii prístupu zameraného na potreby jednotlivca vo vašej organizácii a ujasníte si úlohy pri tvorbe či rozvoji vášho kľúčového tímu.

Učiteľ | Tréner | Inovátor | Riaditeľ | Majiteľ alebo zriaďovateľ školy | Tím líder | Kreatívec | Výskumník | Dizajnér |


ČO SA NAUČÍTE?

  • Vybrať skutočne dôležité problémy.
  • Vytvárať kreatívne spôsoby, ako riešiť problémy a príležitosti.
  • Náčrt inovatívnych riešení.
  • Robiť kreatívne rozhodnutia rýchlo a v čase.
  • Vytvoriť minimálne životaschopný produkt.
  • Overiť koncept u živého zákazníka.
Workshop je vhodný pre ľudí a tímy z rôznych oddelení, bez predchádzajúcej skúsenosti. Workshop nie je pre tých, ktorí chcú sedieť v úzadí a počúvať teóriu. Buďte určite pripravení na intenzívnu a tímovú prácu v stanovenom čase.


Máte otázky alebo neviete či je workshop naozaj pre vás?

Napíšte nám: rypak@ipaslovakia.sk   

Zdroj: https://www.harmony.sk/stante-sa-zelanou-organizaciou-u-svojich-zakaznikov-spajame-jazyk-s-firemnou-praxou/

Chcete odoberať newsletter IPA Slovakia?

Zostaňte s nami v spojení s newslettrom IPA a vyberte si, o ktoré informácie máte záujem.

Komentáre

Tento článok ešte nemá žiadne komentáre. Buďte prvý!

TOP články

5 dôvodov, prečo sa zúčastniť na ...Konferenciu Výrobný manažment organizujeme s cieľom ...

KTO STOJÍ ZA Očakávajme neočakávané a ...Každý z nás chce porozumieť budúcnosti, ktorá ho čaká ...

Umelá inteligencia, pomocník náš ...Vedeli ste, že švédska pálenica chce využiť ...

Najnovšie články

R2-D2, C-3POPoznáte robotov R2-D2 a C-3PO z kultového filmu ...

Využitie digitálneho dvojčaťa v oblasti ...V dnešnej dobe, kedy sa každý podnik snaží byť čo najviac ...

Život bez cieľa predsa dáva zmyselO ľuďoch bez cieľa sa hovorí ako o tých, ktorí nevedia ...
Klasická verzia webu
© 2012 IPA Slovakia, All rights reserved