rozšírené vyhľadávanie
SK | EN | CZ

Nové aktivity v regióne Žilina

Mesiac máj 2012 sa stal pre spoločnosť IPA Slovakia významným medzníkom v spolupráci s výrobnými firmami v rámci Žilinského regiónu.

Po systematickej príprave sa nám podarilo rozbehnúť spoluprácu so spoločnosťou KIA Motors Slovakia a pripraviť vzdelávací program zameraný na rozvoj pracovníkov na viacerých úrovniach riadenia. Na jedno a dvojdňové semináre určené pre nižší manažment spoločnosti nadviazal modulový vzdelávací cyklus pre vrcholový manažment nazvaný „KMS Internal MBA Program". Programu sa zúčastňujú odborníci, ktorých vedenie spoločnosti pripravuje pre prácu na pozícii vo vrcholovom manažmente spoločnosti. Popri zručnostiach zameraných na osobnostný rozvoj človeka sa obohatia aj o znalosti z oblasti projektového manažmentu, marketingu, financií, mapovania hodnotového toku, zlepšovania procesov, kvality a Six Sigma. Lektorský tím sa pod vedením prof. Košturiaka venuje štúdijnej skupine nielen počas seminárov, ale je k dispozícii aj v prípade potreby koučingu na projektoch, ktoré účastníci riešia počas roka.

Na vzdelávanie postupne nadväzuje aj poradenstvo a riešenie projektov priamo vo výrobe. Za pomoci workshopov zameraných na zlepšovanie procesov sa pracovníci postupne učia riešiť problémy na viacerých prevádzkach.

V úsilí o zvýšenie spokojnosti s kvalitou dodávaných dielov, sa spoločnosť KIA Motors Slovakia rozhodla pripraviť vzdelávací program aj pre pracovníkov dodávateľských firiem nie len z blízkeho regiónu, ale aj z Poľska a Českej republiky. Sú to firmy KFTP, TI Hanil, Carmel Auto, Sungwoo Hitech, Dongwon , Donghee Sk, Iljin Slovakia, Mobis a ďalšie. Semináre sa rozbehli ešte len v júni a už dnes môžeme konštatovať veľký záujem o účasť na nich. Prvými ponúkanými témami boli Úvod do Six Sigma, FMEA a DMAIC.

Pevne veríme, že bude prínos z realizovaných aktivít hmatateľný pre všetkých účastníkov a spolupráca sa postupne rozšíri aj do ďalších oblastí.

Chcete odoberať newsletter IPA Slovakia?

Zostaňte s nami v spojení s newslettrom IPA a vyberte si, o ktoré informácie máte záujem.

Komentáre

Tento článok ešte nemá žiadne komentáre. Buďte prvý!

TOP články

KTO STOJÍ ZA Očakávajme neočakávané a ...Každý z nás chce porozumieť budúcnosti, ktorá ho čaká ...

Umelá inteligencia, pomocník náš ...Vedeli ste, že švédska pálenica chce využiť ...

Využitie digitálneho dvojčaťa v oblasti ...V dnešnej dobe, kedy sa každý podnik snaží byť čo najviac ...

Najnovšie články

R2-D2, C-3POPoznáte robotov R2-D2 a C-3PO z kultového filmu ...

Život bez cieľa predsa dáva zmyselO ľuďoch bez cieľa sa hovorí ako o tých, ktorí nevedia ...

Keď menej je viacVeľa diskutujeme o zdravom rozume a jeho nedostatku na ...
Klasická verzia webu
© 2012 IPA Slovakia, All rights reserved