rozšírené vyhľadávanie
SK | EN | CZ
NajpredávanejšieNovinky

Martin Zibrín, Lektor

Profil autoraČlánkyProduktyReferencieKalendár

Tréner, kouč a konzultant managementu v oblasti procesného riadenia, projektového manažmentu a podnikových nákupov. Je absolventom programov Tréner trénerov, Teambuilding, Projektový manažment, Livemanagement a motivácia, Live design koučing.... 

Vyštudoval Ekonomickú fakultu na UMB v Banskej Bystrici – odbor Cestovný ruch a Riadenie ľudských zdrojov na UJAK Praha.


CERTIFIKÁCIA A TRÉNINGY


V minulosti nadobudol certifikáty Projektový manažment (SR); Tvorba a vedenie tímu (SR); ABC podnikateľa (SR); Individuálny koučing – sebarozvoj (SR) a Certifikácia na Quality service coach I. (DE). Navštívil konferencie a zúčastnil sa stáži, ako sú Medzinárodná odborná konferencia „Korupcia – právne a ekonomické aspekty" príspevok "Aplikácia vedomostnej ekonomiky v boji proti korupcii a klientelizmu”; Celosvetová odborná konferencia „Servant Leadership Europe" – Amsterdam, Holandsko – príspevok – „Servant Leadership v podmienkach slovenského manažmentu" a Zahraničná stáž – Nemecko – Manažment v sociálnej sfére.


SKÚSENOSTI A Odborné ZRUČNOSTI

10 ročná prax vo vzdelávaní v oblasti služieb, 7 rokov zameraný na riadenie ľudských zdrojov, hlavne v oblastiach – Podnikový nákup, Leadership, Teambuilding a Project Managementu. Poradenstvo a koučing v sektore výroby, služieb, (stavebníctvo, hotelierstvo, ľudské zdroje), šport – realizované viaceré projekty zamerané najmä na zlepšovanie procesov, zvyšovanie motivácie...

V súčasnosti spolupracuje s tromi zahraničnými inštitútmi MBA, kde prednáša Projektový manažment a Riadenie projektov. Prednáša Riadenie projektov v sociálnej práci na Vysokej škole zdravotníctva asociálnej práce sv. Alžbety, vedie bakalárske a diplomové práce zamerané na projekty v sociálnej práci.

Píše odborné články o podnikovom nákupe, procesnom riadení a projektovom riadení pre viaceré portály.

Medzi hlavné oblasti pôsobenia patria Projektový manažment a Tvorba a vedenie tímu, Leadership, Etiketa, Manažment podniku ČR, Marketing podniku ČR, Komunikácia, Tvorba a tútorovanie e-learningových programov a Manažér dnes, Etika pre spolupracovníkov v cestovnom ruchu a iné.

Referencie na lektorovanie

Dekatria, s.r.o., Nové Mesto nad Váhom

Ďurný Consulting, Považská Bystrica

Human hold, Nové Mesto nad Váhom

Let Solution, s.r.o., Bratislava

VaV Akademy, s.r.o., Prešov

NOVA Training, s.r.o., Košice

Die Berater, s.r.o., Bratislava

a-set, s.r.o., Bratislava

EURO CHAIN, Krakovany

IPA Slovakia, s.r.o.

ICT PRO, s.r.o. Brno

CeMS, s.r.o., Bojnice

Dynargie Slovakia, s.r.o., Bratislava

Top lektoři, s.r.o., Praha

Liška Solution, s.r.o. Praha a i.

Referencie vzťahujúce sa na koučing

Dekatria, s.r.o., Nové Mesto nad Váhom - kouč vnárodnom projekte NP XII – Koučing pre riadiacich pracovníkov Úradov PSVaR – tréningy akoučing pre riadiacich pracovníkov Úradov PSVaR – koučovaných viac ako 60 riadiacich pracovníkov – používaná koučingová metóda GROW

Human hold, Nové Mesto nad Váhom - kouč, lektor vnárodnom projekte - NP XII-2 – Koučing, Projektový manažment, Tvorba avedenie tímu – tréningy akoučing pre riadiacich pracovníkov Úradov PSVaR - koučovaných viac ako 70 riadiacich pracovníkov používaná koučingová metóda GROW (UGROW – Muhlfait systém)

 

Klasická verzia webu
© 2012 IPA Slovakia, All rights reserved