rozšírené vyhľadávanie
SK | EN | CZ
NajpredávanejšieNovinky

Peter Madzík, Lektor

Profil autoraČlánkyProduktyReferencieKalendár

Vyštudoval na Katolíckej univerzite v odbore Manažment a ukončil doktorandské štúdium na Žilinskej univerzite v odbore Manažment.

Absolvoval vzdelávanie zamerané na Microsoft Office Specialist (MOS), Pokročilé štatistické metódy: Faktorová a zhluková analýza, Interný audítor systémov manažérstva kvality (STN EN ISO 19011:2012), Manažér kvality, Cisco Systems CCNA 1 až CCNA4, Komunikácií, Riadenie výkonnosti, Riadenie ľudských zdrojov, Manažment, Projektový manažment, Procesný manažment.

V minulosti pracoval ako predajca, člen projektového tímu na Žilinskej univerzite, odborný asistent na Katolíckej univerzite v RK.

V súčasnosti pracuje pre spoločnosť IPA Slovakia ako externý lektor a pre Katolícku univerzitu v Poprade ako odborný asistent.

Venuje sa lektorskej činnosti zameranej najmä na témy spojené s kvalitou a zlepšovaním. Špecializuje sa predovšetkým na Plánovanie a riadenie projektov zvyšovania kvality, Exaktné metódy zlepšovania, Diagnostické prístupy riešenia problémov, Transfer požiadaviek zákazníkov do produktov, Techniky na podporu inovácií a Meranie spokojnosti zákazníkov.

Spolupracoval na projektoch zavádzania systémových prístupov kvality na viacerých vysokých školách ako aj na projektoch zlepšovania kvality v priemyselných podnikoch (Whirlpool, Kia Motors, Strojchem) a podnikoch služieb (Slovenská pošta).

V roku 2016 získal ocenenie za Najlepší vedecký príspevok (autorstvo vedecký pracovník) s názvom Increasing Accuracy of Kano Model – a Case Study bol uverejnený v karentovanom časopise Total Quality management & Business Excellence.

Klasická verzia webu
© 2012 IPA Slovakia, All rights reserved